Latvijas Būvinženieru savienības, SIA ”LBS-konsultants ” aicina darbā mācību centra vadītāju.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā izglītība;
  • vismaz trīs gadus ilga profesionālā darba pieredze līdzīgā amatā;
  • labas organizēšanas un komunikācijas spējas;
  • labas lietvedības zināšanas, spēja nodrošināt un organizēt dokumentu apriti;
  • zināšanas datu aizsardzības un darba aizsardzības jomā;
  • labas datorzināšanas (MS Office) un prasme pielietot tās darbā;
  • labas analītiskās spējas, augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • spēja patstāvīgi un atbildīgi organizēt darbu, ievērojot termiņus;
  • spēja veikt sanāksmju un lietišķo tikšanos protokolēšanu;
  • teicamas valsts valodas zināšanas, labas angļu valodas zināšanas un vēlamas krievu sarunvalodas zināšanas.

Amata pienākumi:

  • Koordinēt un vadīt LBS Konsultanta mācību centra darbību kopumā. Nodrošināt LBS Konsultanta procesu vadību un dokumentu apriti, saskaņā ar normatīvo aktu prasībām, sniegt atbalstu LBS Konsultanta vadītājam ikdienas darbā, tai skaitā, organizēt iekšējo un ārējo komunikāciju, nodrošināt lietvedības apriti, veikt saraksti ar klientiem, piedalīties pasākumu organizēšanā un koordinēšanā, organizēt un veikt saimnieciska rakstura darbus.

Piedāvājam:

  • stabilu, atbildīgu un dinamisku darbu atsaucīgā kolektīvā;
  • vērtīgu pieredzi;
  • par  sasniegtajiem rezultātiem adekvātu alga;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Pieteikuma dokumenti (motivēts pieteikums un CV ar galveno darba pienākumu aprakstu) jāiesniedz līdz 5.jūlijam, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi lbsk@inbox.lv ar norādi „mācību centra vadītājs”.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi.

Pirkumu grozs